Oyun.Lifeme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayStation'da harika bir 2011 yılı sizleri bekliyor

PlayStation'da harika bir 2011 yılı sizleri bekliyor Empty PlayStation'da harika bir 2011 yılı sizleri bekliyor

Mesaj tarafından CuteHawk Çarş. Ocak 05, 2011 7:55 pm

Oyun sektörüne yön verenlerin 2011 yılında beklediği PlayStation 3 oyunlarını keşfedin.
"Listemin başında Uncharted 3: Drake's Deception var. Seriyi hem ben hem de ailem çok sevdik ve maceranın bir sonraki adımını sabırsızlıkla bekliyoruz." Andrew House, başkan, Sony Computer Entertainment Europe

PlayStation'da harika bir 2011 yılı sizleri bekliyor Uncharted3_Hero_TR

"2011'in PlayStation hayranları için harika ve dolu dolu geçeceğine söz veriyorum. YılaLittleBigPlanet 2, Killzone 3 ve MotorStorm Apocalypse gibi devlerle başlayacağız. Açıklamış olduğumuz inFamous 2, SOCOM: Special Forces, Resistance 3, Ratchet & Clank: All 4 One ve The Last Guardian da bunları takip edecek." Shuhei Yoshida, başkan, SCE Worldwide Studios

"Uncharted serisinin yeni oyununu dört gözle bekliyorum. Bu oyunların insanı içine çeken doğası, video oyunlarının nasıl olması gerektiğine dair bir ders niteliğinde. Seri gerçekten inanılmaz." Hiroshi Matsuyama, başkan, CyberConnect2

"Yılın ilk yarısında çıkacak olan büyük isimleri sabırsızlıkla bekliyorum. TopluluğunLittleBigPlanet 2'deki yeni özellikleri gördüğünde vereceği tepkiyi görmek için sabırsızlanıyorum. Bir başka büyük oyun da MotorStorm Apocalypse, sonra Killzone 3var; üstelik bunlarla Mart ayına kadar tanışacağız!" Michael Denny, kıdemli başkan yardımcısı, SCE Worldwide Studios, Avrupa

PlayStation'da harika bir 2011 yılı sizleri bekliyor Littlebigplanet2

"Benim için öne çıkan oyun The Last Guardian. Team ICO'nun devasa dünyalar yaratma ve önemsiz gibi görünen karakterlerin kahraman olduğu hikayeler yazma becerisine oyun dünyasında erişmek gerçekten zor." Jason Ried, yapımcı, Split/Second: Velocity

"Kesinlikle Fumito Ueda'nın The Last Guardian'ı. David Cage gibi Ueda-san da oyunları gerçek bir ifade biçimi olarak görüyor ve yarattıklarına birer sanat eseri gibi yaklaşıyor. Oyunculara duygusal seviyede ulaşabiliyor. Bence günümüzde oyunlar bunu başarmaya çalışmalı. Yeni bir şiirsel ve duygusal yolculuğa çıkmayı iple çekiyorum."Guillaume de Fondaumiere, baş yapımcı, Heavy Rain

"Battlefield 3 kesinlikle epik olacak! Zipper Interactive'in yeni SOCOM'da yapacaklarını görmeyi de iple çekiyorum." Greg Goodrich, baş yapımcı, Medal of Honor

"2009 yılındaki favori oyunlarımdan biri Batman: Arkham City ile devam ediyor. İlk oyun kesinlikle oynadığım en iyi süper kahraman oyunuydu ve bunun devamını istiyorum!" John McLaughlin, yapımcı, XDev Studio Liverpool

"Büyük bir bilim kurgu hayranıyım, bu yüzden Killzone 3'ü oynamak için sabırsızlanıyorum. Seri harika grafikleriyle tanınıyor; bunu Stereoscopic 3D ve PS Move ile birleştirdiğinizde serinin bugüne kadarki en iyi oyunu olacağını düşünüyorum." Travis Steiner, baş tasarımcı, Zipper Interactive

"Beni en çok çeken oyun inFamous 2. Devam oyunu her şeyiyle beni çekiyor. Sanat tarzına bayılıyorum, daha fazla açık dünyada geçen bir macera yaratmak da akıllıca bir hareket." Simon "Barlos" Barlow, yardımcı oyun yönetmeni, Evolution Studios

"Tek bir oyun 2011'i sabırsızlıkla beklememi sağlıyor... LittleBigPlanet 2. Oyun yapmayı çok seviyorum ve LBP hayal gücümü keşfetmeme izin veriyor. Bir de Uncharted 3: Drake's Deception: Önceki iki oyun fantastikti, her ikisini de dört beş defa oynadım."Mike Rouse, kıdemli prodüktör, SingStar

"Bence The Last Guardian. Hem ICO'ya hem de Shadow of the Colossus'a bayılmıştım ve bu oyun da onlar kadar iyi gözüküyor." Paul Rustchynsky, kıdemli tasarımcı, Evolution Studios

PlayStation'da harika bir 2011 yılı sizleri bekliyor Killzone1

"Killzone 3'ün lansman partisini sabırsızlıkla bekliyorum. Önceki oyunun yarı süresinde daha büyük ve daha tutkulu bir oyun yaratmak Guerrilla olarak bizim için inanılmaz bir deneyimdi. Diğer oyunlardansa inFamous 2'yi bekliyorum. Cole'un elektrik güçleriyle Empire City'de dolaşmak 2009'daki favorilerimdendi. Duke Nukem Forever'ın çıkışını da merak ediyorum, oyun harika çıkarsa şaşırmam." Hermen Hulst, genel müdür, Guerrilla

"2011'de MotorStorm Apocalypse'den umutluyum. 2010'da E3'te erken versiyonunu oynama şansına kavuşmuştum ve o kadar çok etkilendim ki oyunun çıkışını beklerken bir 3D TV aldım!" Karl Reader, BK ürün ve topluluk yöneticisi, CAPCOM

"PS3'te LittleBigPlanet 2. Birinci oyuna bayıldım ve Media Molecule'daki dahilerin neler yaptıklarını, özellikle de PS Move ile oynanışı görmeyi bekliyorum. Ayrıca Virtua Tennis 4'ün erken sürümünü oynama şansına eriştim; oynanış özellikle PS Move hareket kontrol cihazıyla çok eğlenceliydi." Miles Jacobson, stüdyo yönetmeni, Sports Interactive

tr.playstation.com
CuteHawk
CuteHawk
Yaratıcı

Rep Puanı Rep Puanı : 1272
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 22

http://www.oyun.highforum.net

- Similar topics