Oyun.Lifeme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yardim

2 posters

Acil! yardim

Mesaj tarafından kadiryener Çarş. Şub. 02, 2011 1:08 am

merhaba arkadaslar..yeni uye oldum..ben ps3 e pes 2010 superlig ve bundesligayi yuklemek istiyorm..lutfen yardim ci olun..tsk
kadiryener
kadiryener
OyunLifeme Üyesi

Rep Puanı Rep Puanı : 4
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 1

Acil! Geri: yardim

Mesaj tarafından CuteHawk Çarş. Şub. 02, 2011 9:04 pm

kadiryener demiş ki:merhaba arkadaslar..yeni uye oldum..ben ps3 e pes 2010 superlig ve bundesligayi yuklemek istiyorm..lutfen yardim ci olun..tsk
foruma hoşgeldin Like a Star @ heaven iyi vakit geçirmen dileğiyle ...

Şimdi yama kurulumu anlatımı için
1) Dosyayı bilgisayarınıza indirin
2) Bilgisayarınıza indirdiğiniz zipli dosyayı açın ve USB Flash belleğinizi Pc ye takıp
çıkarmış oldugunuz İndirilen dosya>>SAVEDATA dosyasını USB Flash Bellekte oluşturduğunuz PS3 klasorune atın
3) USB Flash belleği PS3 e takın. PS3 menusunde Game>>Save Data Utulity kısmına gelın. USB Flash bellegı secın ve az once
USB ye atmış oldugunuz oyunla alakalı bütün dosyaları (System Data harıc) tek tek ucgene basıp kopyalayın.
4) Kopyalama işlemini bitirdikten sonra Pes 2010 oyununuza girin ve işlem tamam.

Aradığınız PS3 için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nı inceleyin.
Bundesliga için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kurulumunu yapabilirsin. Smile
CuteHawk
CuteHawk
Yaratıcı

Rep Puanı Rep Puanı : 1272
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 22

http://www.oyun.highforum.net

- Similar topics