Oyun.Lifeme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinect için Michael Phelps yüzme oyunu geliyor

050211

Buda Benden.. Kinect için Michael Phelps yüzme oyunu geliyor

Kinect için Michael Phelps yüzme oyunu geliyor 04abf49d4475b429257601db6de76bbc
505 Games xBox 360 Kinect için Michael Phelps – Push the Limit oyununu duyurdu.

Blitz Games tarafından geliştirilen Push the Limit sizi Michael Phelps’i alt etmek olan bir yüzücü simülatörü kontrolünde heyecanlı ve zahmetli olan yüzmenin rekabetli dünyasına sokuyor. Push to Limit size yüzme vuruşlarda ve Phelps’e Olimpiyatlarda başarı sağlayan diğer tekniklerde usta olma olanağı sağlıyor. Kariyer modunda oyuncular frklı turnuvalarda yarışacaklar ve ilerledikçe, daha zorlayıcı rakiplerle karşılaşmak için farklı yerlere gidecekler. Sonunda oyuncular Yıllık Oyunlar’a gidecekler ve burada bizzat Michael Phelps dahil dünyanın en iyi yüzücüleriyle karşılaşacaklar.

“Push the Limit eğlenceli, yenilikçi, hem casual oyuncuları, hem ciddi oyuncuları, hem de gerçek yüzücüleri zorlayacak içeriğe sahip bir oyun.” dedi Phelps. “Oyun dünyasına türünün teki olan bir yüzme oyunu getirmenin sabırsızlığı içindeyim. Bu oyun benim rekabetçi doğamı ve yüzmeye olan tutkumu yansıtacak. Sıradan bir oyun değil bu. Push the Limit tıpkı bir havuzdaki antreman gibi, her yarış unsurunda gelişme ve ustalaşma isteyecek – Havuzdaki adrenalininizi kontrol etmeden bitişe ulaşmadaki zamanlamanıza kadar.”

“Benim dünyamda bir saniyelik bir başarı ömür boyu çalışma ister. İnanıyorum ki Push the Limit oyunculara hem kendileriyle hem de rakipleriyle rekabetin eşsiz deneyimini sunacaktır.”

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
CuteHawk
CuteHawk
Yaratıcı

Rep Puanı Rep Puanı : 1272
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 22

http://www.oyun.highforum.net

Bu yazıyı burda paylaş : reddit
- Similar topics